Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona główna
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Biuro Podróży TU i TAM zakończyło działalność.
Domena "tuitam.pl" na sprzedaż.
Kontakt: tel. 607 176336 lub email jagodaraczkowiak@gmail.com
 
forum dyskusyjne
strona główna
zaloguj się

Zarezerwuj swoje wakacje


Po wysłaniu tego formularza w możliwie najkrótszym czasie dostaną Państwo odpowiedź. Dlatego prosimy zwracać uwagę na wpisywane dane. Brak odpowiedzi z naszej strony oznacza tylko jedno - podali Państwo zły adres poczty elektronicznej lub nie doprowadzili procesu rezerwacji do końca.

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z ostateczną rezerwacją. Będzie ona zrobiona dopiero po potwierdzeniu miejsc i ceny mailem zwrotnym.

Płatność kartą kredytową możliwa jest tylko do 14 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej. Za same przeloty czarterowe z polskich lotnisk przyjmujemy zapłatę wyłącznie przelewem lub gotówka.

Ten formularz jest bezpieczny

Certyfikat Home SSL


Ten formularz nie służy do pytania o dostępność miejsc i cenę!
Do tego proszę wykorzystywać link
zapytaj 
rodzaj imprezy turystycznej
kraj
region
nazwa ośrodka
typ pokoju
organizator
rodzaj wyżywienia
data rozpoczęcia
 
data zakończenia
 
dodaj uczestnika
uwagi i dodatkowe życzenia
dane osoby,
na którą zostanie
wystawiona umowa
 
telefon
faks
adres email
powtórz adres email
dane do korespondencji,
jeśli są inne niż podane wyżej
 
znam warunki ubezpieczeń i wybieram
sposób zapłaty
cena
wpisz kod z obrazka:
- dane wymagane
Oświadczam, że znam Warunki Imprez Turystycznych organizatora. Zobowiązuję się uiścić pełną cenę zgodnie z obowiązującymi "Warunkami Imprez Turystycznych". Oświadczam, że ręczę za dotrzymanie zobowiązań umowy także w imieniu wszystkich zgłoszonych przeze mnie uczestników podróży.

Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Podróży TU I TAM.

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de