Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakatalogi TUI Indonezja Bali Ayodya Resort BaliPrzepisy wjazdowe
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Uprzejmie informujemy, że z powodu niezwykle ważnych spraw osobistych, zostaje zawieszony serwis internetowy Biura Podróży TU I TAM.
Przepraszamy.
 
forum dyskusyjne
strona główna
przepisy wjazdowe
wskazówki
wycieczki dodatkowe
klimat i pogoda
informacje o miejscu
poczytaj i wpisz
zaloguj się

Indonezja - przepisy wjazdowe

Od 1 lutego 2004 r. obywatele Polski mogą otrzymywać wizy turystyczne z okresem pobytu do 30 dni w wyznaczonych przejściach granicznych, na lotniskach: Dżakarta, Medan, Pekan Baru, Padang, Surabaya, Manado, Denpasar i w portach morskich: Sekupang, Balu Ampor, Nongsa, Marina Teluk Senimba, Bandar Bintan Teleni Lagoi, Bandar Sri Udang Lobam, Belawan, Sibolga, Yos Sudarso, Teluk Bayur, Tanjung Priok (Dżakarta), Padang Bai, Jayapura. Opłata za wydanie wizy krótkoterminowej wynosi minimum 10 USD, natomiast wizy 30-dniowej (bez możliwości przedłużenia) - 25 USD.
Wizę można również otrzymać w ambasadzie tego kraju w Warszawie:
Ambasada Republiki Indonezji
ul. Estońska 3/5
tel. 022 6175179, 022 6175108
www.indonesianembassy.pl

Za każdy dzień nielegalnego pobytu po wygaśnięciu ważności wizy obowiązuje kara w wysokości 20 USD. Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wystawienia wizy. Na żądanie urzędnika imigracyjnego należy okazać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż. Przy wjeździe do Indonezji nie ma obowiązku posiadania określonej kwoty pieniężnej i okazywania jej na granicy.

Przy odlotach z lotnisk indonezyjskich należy zapłacić podatek wylotowy.
Przy locie poza Indonezję podatek wynosi: z Bali - 200 000 IDR (ok. 59 zł), z wysp Lombok i Makassar - 150 000 (ok. 44 zł).
Przy lotach krajowych: z Bali - 75 000 IDR (ok. 22 zł), z Lombok - 45 000 IDR (ok. 13 zł), z Makassar - 50 000 IDR (ok. 15 zł) i z Yogakarta - 35 000 IDR (ok. 10 zł).
Proszę mieć te kwoty przygotowane w rupiach indonezyjskich.powrót
drukuj stronę wyślij link

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de