Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównao naswyróżnienia
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Biuro Podróży TU i TAM zakończyło działalność.
Domena "tuitam.pl" na sprzedaż.
Kontakt: tel. 607 176336 lub email jagodaraczkowiak@gmail.com
 
forum dyskusyjne
strona główna
zaloguj się

Docenili nas


styczeń 2000 r. dyplom za profesjonalne prezentowanie oferty TUI w Internecie (od TUI Polska).
styczeń 2002 r.dyplom za bardzo dobre wyniki sprzedaży imprez turystycznych TUI w Polsce w roku gospodarczym 2000/2001 (I miejsce wśród biur zlokalizowanych w mniejszych miejscowościach).
styczeń 2003 r.dyplom za bardzo dobre wyniki sprzedaży imprez turystycznych TUI w Polsce w roku gospodarczym 2001/2002 (I miejsce wśród biur zlokalizowanych w mniejszych miejscowościach).
luty 2003 r.nominacja do nagrody Inet Award w kategorii Best Travel i I miejsce w głosowaniu internautów.
październik 2003 r.wyróżnienie "Ciekawa strona" przyznane przez serwis Reporter.pl.

 

 

W roku 2001 zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą obsługę klienta. Wzięło w nim udział ponad 90 małych i średnich firm z całej Polski.
Co prawda głównej nagrody nie zdobyliśmy, ale sam udział oraz otrzymany certyfikat satysfakcjonują nas i dopingują do lepszej pracy.

drukuj stronę wyślij link

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de