Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakatalogi TUI Hiszpania Teneryfa Vincci Tenerife Golfkursy nurkowania
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Biuro Podróży TU i TAM zakończyło działalność.
Domena "tuitam.pl" na sprzedaż.
Kontakt: tel. 607 176336 lub email jagodaraczkowiak@gmail.com
 
forum dyskusyjne
strona główna
przepisy wjazdowe
prognoza pogody
pola golfowe
informacje o regionie
wycieczki lokalne
klimat i pogoda
kursy nurkowania
informacje o miejscu
pakiety golfowe
poczytaj i wpisz
zaloguj się

Kursy nurkowania na Teneryfie


Od sezonu letniego 2015 wszyscy goście TUI wybierający się do hoteli w południowej części Teneryfy mają możliwość rezerwacji pięciu różnych kursów nurkowania na różnych poziomach zaawansowania prowadzonych przez wykwalifikowanych polskich instruktorów szkoły nurkowej Diveria.
Znajdzie się również coś dla naprawdę małych łowców przygód. Wysoki poziom szkoły i kwalifikacje instruktorów gwarantowane są przez TUI. Proponujemy najatrakcyjniejsze ceny na całej Teneryfie - już od 199 zł.

W cenie każdego pakietu zawarte są:

  • transfer z i do hotelu,
  • wybrany kurs ( 1, 2 lub 3 dni szkolenia) oraz materiały teoretyczne,
  • niezbędny sprzęt,
  • polskojęzyczny instruktor nurkowania,
  • certyfikat ukończenia szkolenia (w przypadku kursów PADI).
Proponujemy takie oto kursy:

1. Nurkowanie zapoznawcze (TFSZSG01, 1 dzień) - dla wszystkich gości, którzy chcieliby się przekonać czy nurkowanie rzeczywiście będzie ich pasją. Jednodniowe szkolenie i zapoznawcze nurkowanie oraz nauka podstawowych technik.
Cena: 199 zł/os.

2. Kurs Bubblemaker (TFSZSG02, 1 dzień) - dla najmłodszych (od lat 8). Maksymalne zanurzenie do 2 m. Na jednego instruktora przypada maksymalnie dwoje dzieci. Kurs nie jest kursem certyfikowanym i rozpoczyna się nurkowaniem w basenie.
Cena: 249 zł/os.

3. Kurs PADI Scuba Review (TFSZSG03, 2 dni) - kurs dla wszystkich, którzy mieli już do czynienia z nurkowaniem, ale po dłuższej przerwie chcieliby przypomnieć sobie techniki nurkowania w towarzystwie instruktora.
Cena: 349 zł/os.

4. Kurs PADI Open Water Diver (TFSZSG04, minimum 3-4 dni) - podstawowy kurs PADI kończący się przyznaniem certyfikatu i uprawniający do nurkowania na całym świecie do głębokości 18 metrów. Wymagana jest umiejętność pływania i ukończone 10 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia konieczna jest pisemna zgoda dorosłego opiekuna.
Cena: 1299 zł/os.

5. Kurs PADI Advanced Open Water Diver (TFSZSG05, minimum 2-3 dni) - kontynuacja podstawowego kursu PADI. Po jego ukończeniu można nurkować do 30 metrów. Do uzyskania licencji konieczne jest posiadanie OWD oraz 24 potwierdzonych nurkowań.
Cena: 989 zł/os.

Miejsca nurkowania: Alcala (wybrzeże żółwi), Marazul, Sting Rave Dive, Atlantis, Tabaiba.
Miejsca nurkowań wybierane są na podstawie doświadczenia uczestników.

drukuj stronę wyślij link

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de