Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakursy kite- i windsurfingu
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Uprzejmie informujemy, że z powodu niezwykle ważnych spraw osobistych, zostaje zawieszony serwis internetowy Biura Podróży TU I TAM.
Przepraszamy.
 
forum dyskusyjne
strona główna
zaloguj się

Kursy windsurfingu i kitesurfingu
z René Egli


kursy windsurfingu i kitesurfingu z Rene Egli

Fuerteventura jest bez wątpienia najlepszym (ze wszystkich wysp na Kanarach) miejscem do uprawiania kite- i windsurfingu. Od sezonu letniego 2014 (od maja) będzie można skorzystać zarówno z kursów uczących podstaw tych sportów, jak i odświeżyć swoje umiejętności. Wystarczy kilka dni, by móc później samodzielnie zmierzyć się z falami i kanaryjskim wiatrem.

We współpracy z najbardziej znaną szkołą surfingową "René Egli" przygotowaliśmy dla Państwa pakiety kursów, które pozwolą uatrakcyjnić pobyt na Fuerteventurze, a być może zaszczepić w sobie nową pasję. Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku wszystkim klientom TUI Poland, którzy zdecydują się na wakacje w Costa Calma, Playa Jandia, Playa Esquinzo i Playa Barca.

kursy windsurfingu i kitesurfingu z Rene Egli

Wszystkim, którzy z właśnie z nami zechcą spróbować swoich sił, oferujemy w cenie:
  • codzienny transport do i z bazy (wyłącznie z hoteli w Costa Calma, Playa Jandia, Playa Esquinzo i Playa Barca),
  • najlepszy i bezpieczny sprzęt,
  • polsko- lub anglojęzycznego instruktora z międzynarodowymi uprawnieniami,
  • małe grupy (windusrfing maksymalnie 8 osób, kitesurfing - 3 osoby),
  • gwarantowaną przez TUI jakość najlepszej szkoły na Fuerteventurze.

kursy windsurfingu i kitesurfingu z Rene Egli

Kursy oferowane są zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci (windsurfing - powyżej 8 lat, kitesurfing - powyżej 15 lat przy minimalnej wadze ciała 50 kg).Rezerwacje u nas przy wykupywaniu wakacji na Fuerteventurze.

Ceny - w zależności od wybranego kursu - rozpoczynają się od 549 zł dla dorosłych i 649 zł dla dzieci.

kursy windsurfingu i kitesurfingu z Rene Egli

Rodzaje kursów:

René Egli windsurfing for beginners (kurs A/10H/4 dni): kurs dla tych, którzy pierwszy raz zetkną się z deską i żaglem trwający (4 dni po ok. 2,5 godziny, razem ok. 10 godzin).
René Egli windsurfing for beginners (kids) (kurs K/8H/4 dni): specjalnie przygotowany kurs dla dzieci i młodzieży w wieku 8 -12 lat (4 dni po ok. 2 godziny, razem ok. 8 godzin).
René Egli windsurfing for refreshers (kurs A1/5H/2 dni): 2-dniowy kurs dla osób, które już miały do czynienia z deską windsurfingową i chcą sobie przypomnieć podstawy i technikę (2 dni po 2,5 godziny, razem ok. 5 godzin).
René Egli kitesurfing for beginners (kurs A/6H/2 dni): nauka kitesurfingu dla początkujących, umożliwiająca poznanie podstaw i spróbowanie własnych sił w tym sporcie (2 dni po ok. 3 godziny, razem ok. 6 godzin).
René Egli kitesurfing for advanced (kurs F/6H/2 dni): kurs dla średnio zaawansowanych, którzy znają już podstawy i chcą doskonalić umiejętności i techniki kitesurfingu (2 dni po ok. 3 godziny, razem ok. 6 godzin).

kursy windsurfingu i kitesurfingu z Rene Egli

drukuj stronę wyślij link

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de