Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównapomocbest-price-rooms
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Biuro Podróży TU i TAM zakończyło działalność.
Domena "tuitam.pl" na sprzedaż.
Kontakt: tel. 607 176336 lub email jagodaraczkowiak@gmail.com
 
forum dyskusyjne
strona główna
zaloguj się

Best-price-rooms
czyli jakość TUI za niższą cenę


W niektórych hotelach i ośrodkach apartamentowych z katalogów TUI pojawiła się kategoria best-price-room, best-price-appartment lub best-price-bungalow (oznaczona także w niektórych obiektach jako ECO lub PROMO). Liczba tych atrakcyjnych cenowo pokoi jest zawsze ograniczona i ...kto pierwszy, ten lepszy!

Co to jest pokój (apartament, bungalow) typu best-price?
Best-price-rooms to z reguły pokoje (apartamenty, bungalowy), których wyposażenie odpowiada tym z najniższej kategorii z katalogu.

Dla kogo przeznaczone są te pokoje?
Dla klientów, dla których najważniejsza jest niska cena. Mają oni jednak pewność, że pokój będzie odpowiadał standardom TUI.

Czy te pokoje są tylko w hotelach niższej kategorii?
Nie, pokoje tego typu są dostępne również w hotelach najwyższej kategorii i wszystkich marek TUI.

Czy best-price-rooms to najgorsze pokoje w hotelu?
Nie, pokoje te odpowiadają co najmniej pokojowi standardowemu, który normalnie rezerwowany jest za wyższą cenę. Są tańsze dlatego, że - podobnie jak przy ofertach typu "last minute" - ich liczba jest ograniczona, a wszyscy, którzy się pospieszą, mają okazję taniej spędzić wakacje. Klienci rezerwujący te pokoje otrzymają jeden z pokoi dostępnych w danym terminie w hotelu, a przydział tego pokoju leży w gestii hotelarza i nie jest przez TUI ograniczony żadnymi warunkami.
Trzeba także wziąć pod uwagę fakt, że nie wszystkie pokoje w hotelu mogą mieć idealne położenie. Pewna liczba pokoi lub apartamentów musi mieć okna wychodzące np. na podwórko, mur oddzielający hotel od reszty okolicy, czy przebiegającą obok drogę. Mogą też - z racji konstrukcji budynku - nie mieć np. balkonu lub tarasu. Tak więc będzie to na pewno pokój spełniający standardy, ale możliwe jest, że jego lokalizacja nie będzie zbyt atrakcyjna. Wybierając więc tego typu pokój (za niższą cenę) nie mogą potem Państwo mieć pretensji i żądać w recepcji zmiany, ponieważ np. przez okno widać ścianę sąsiedniego hotelu. To oczywiście najgorszy scenariusz, ale trzeba mieć tego świadomość.

drukuj stronę wyślij link

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de