Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównaREZERWACJAjak zarezerwować?
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Biuro Podróży TU i TAM zakończyło działalność.
Domena "tuitam.pl" na sprzedaż.
Kontakt: tel. 607 176336 lub email jagodaraczkowiak@gmail.com
 
forum dyskusyjne
strona główna
zaloguj się

Jak zarezerwować wyjazd?


Jeśli zdecydowaliście się już Państwo na konkretną ofertę, możecie w prosty sposób dokonać rezerwacji. Wystarczy skorzystać z odnośnika zarezerwuj. Proszę wypełnić odpowiedni formularz i kliknąć w przycisk "wyślij". Po sprawdzeniu prawidłowości wpisanych danych proszę ponownie nacisnąć "wyślij".
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej, jak to możliwe, potwierdzimy dostępność miejsc oraz podamy wszystkie szczegóły związane z płatnością i dalszym postępowaniem.

Ponieważ zdarzało się, że nasi klienci, którzy dokonywali rezerwacji telefonicznie i nawet deklarowali faksem zapłatę należności, wycofali się po kilku dniach ze swojej decyzji, a my ponieśliśmy koszty rezygnacji zgodne z Warunkami imprez turystycznych TUI, nie będziemy robić ostatecznej rezerwacji bez otrzymania kopii potwierdzenia przelewu zaliczki (standardowo 25% ceny wyjazdu przy ofertach katalogowych lub 45% przy wszystkich ofertach specjalnych TOP, "last minute", samych przelotach czarterowych i wycieczkach robionych na bazie przelotów liniowych). Jeśli do wyjazdu pozostało mniej niż 35 dni (a w przypadku rezerwacji domu lub apartamentu z dojazdem własnym mniej niż 50 dni), proszę przelać całą należność.

Jeśli chcą Państwo wykupić wyjazd typu "last minute" z oferty TUI Poland (przy ofercie niemieckiej nie ma takiej możliwości), a do wylotu zostało więcej niż 10 dni, możemy zrobić tzw. opcję do godz. 16:00 następnego dnia (nie dotyczy ofert "cena dnia" i na przelotach liniowych). Jeśli do wylotu jest mniej niż 10 dni, możemy miejsca prztrzymać przez 2 godziny. Będą Państwo mieli czas na dokonanie przelewu całej należności.

Prosimy pamiętać o możliwości dodatkowego ubezpieczenia się (optymalne ROW lub koszty rezygnacji SRB) i zarezerwowaniu konkretnych miejsc w samolocie.


Należność proszę przelewać na jedno z poniższych kont podając naszą nazwę i adres:

Biuro Podróży TU I TAM, 59-300 Lubin, ul. Odrodzenia 3a

Przy rezerwacjach robionych po godzinach pracy biura i po zamknięciu banków oraz w sobotę i niedzielę przelewy możliwe są wyłącznie drogą elektroniczną z konta w Inteligo lub i-PKO na konto w Inteligo, z BZ-WBK na konto w BZ-WBK lub z mBanku i multiBanku na konto w mBanku.

PKO Inteligo50 10205558 1111 1074 8710 0061
  BZ-WBK02 1090 2082 0000 0005 4601 2738
  mBank08 1140 2004 0000 3602 4752 0257

 


Przelewając należność w PLN z zagranicy proszę robić to na konto w PKO Inteligo:

BIC (SWIFT): BPKOPLPW
IBAN: PL50102055581111107487100061W przelewach proszę podać albo nazwisko osoby zgłaszającej, albo nr rezerwacji.


VISA, Mastercard

Jeśli do wyjazdu zostało więcej niż 14 dni, przyjmujemy również zapłatę kartami kredytowymi Visa i MasterCard (nie dotyczy to samych przelotów czarterowych z lotnisk polskich). Warunkiem jest to, aby limit jednorazowej wypłaty z karty nie był niższy od kwoty należności i żeby była to karta wypukła (nie "electron"). Jeśli okaże się, że mają Państwo limit i bank nie zaakceptuje płatności, trzeba będzie zrobić przelew na specjalne konto TUI Poland. Karta zostanie obciążona przez TUI najpóźniej w ciągu 7 dni od zrobienia rezerwacji. Pozostała należność zostanie pobrana z karty ok. 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej.

Przy rezerwacji wyjazdów z oferty niemieckiej i płaceniu kartą kredytową TUI Deutschland dolicza tzw. opłatę serwisową w wysokości 1,5% ceny wycieczki. Możliwy jest także przelew w euro na nasze konto dewizowe (również wtedy cena jest wyższa o 1,5%).

Konto bankowe dla wpłat w EUR:

  BZ-WBK30 1090 2082 0000 0001 2021 5311
IBAN: PL30109020820000000120215311
BIC (SWIFT): WBKPPLPP

Po zrobieniu rezerwacji wysyłamy do Państwa drogą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji/rachunek i umowę o świadczenie usług turystycznych (wzór umowy). Prosimy o podpisanie obu dokumentów i odesłanie ich pocztą, faksem lub (po zeskanowaniu) e-mailem.

Pozostałą do zapłaty kwotę należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie 35 dni przed rozpoczęciem imprezy. W przypadku, gdy impreza turystyczna dotyczy korzystania z domu, apartamentu lub mieszkania wakacyjnego (w ramach dojazdu własnego), reszta należności powinna być wpłacona w nieprzekraczalnym terminie 50 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Każdy klient po zrobieniu rezerwacji otrzyma pocztą elektroniczną swój indywidualny numer klienta oraz hasło do konta w naszym serwisie. Będzie tam mógł wyedytować swoje dane adresowe i ewentualnie dokonać zmian i aktualizacji.
Każdy będzie miał również dostęp do szczegółów wyjazdu, potwierdzenia rezerwacji i umowy o świadczenie usług turystycznych, a także przydatne linki i dodatkowe informacje.

Dokumenty podróży
5 dni przed rozpoczęciem podróży na Państwa koncie pojawi się odnośnik do dokumentów podróży (bilet lotniczy, voucher itp.). Proszę je wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko i do zarezerwowanego hotelu.
Od 1.06.2014 także przy rezerwacji wyjazdu z oferty TUI Deutschland dokumenty podróży (tzw. Reiseplan) będą w formie elektronicznej do wydrukowania i zabrania ze sobą. Przy wylotach z Niemiec stosowana jest teraz odprawa bezdokumentowa (bez biletu lotniczego) - wystarczy paszport lub dowód osobisty. Także w miejscu zakwaterowania wystarczy dowód tożsamości.
Przy rezerwacji ofery TUI Wolters - jak na razie - otrzymają Państwo vouchery pocztą ok. 7 dni przed rozpoczęciem swoich wakacji.

Faktura VAT-marża
Zgodnie z obowiązującymi przepisami (Dz. U. z dnia 11 marca 2004 r., nr 54, poz. 535 ze zm.) TUI Poland sp. z o. o. może udokumentować sprzedaż usługi turystycznej fakturą VAT-marża (art. 119).

Faktura VAT-marża może być wystawiona najwcześniej w dniu rozpoczęcia imprezy turystycznej i najpóźniej 7 dni po jej zakończeniu (dla płatników VAT) i 3 miesiące dla pozostałych osób.

Do jednej rezerwacji może zostać wystawiona więcej niż jedna faktura VAT-marża na dowolny podmiot z zastrzeżeniem, iż suma kwot tych faktur nie przekroczy wartości danej rezerwacji. Faktura VAT-marża może opiewać na kwotę mniejszą niż wartość imprezy.

Standardowy opis, który widnieje na fakturze VAT-marża to: usługa turystyczna TUI oraz numer rezerwacji. Na życzenie klienta umieszczone mogą zostać tam dodatkowe dane, np. liczba i nazwiska uczestników, miejsce pobytu, termin wyjazdu i powrotu, informacje o częściach składowych imprezy (hotel, przelot, ubezpieczenia itp.). TUI Poland nie umieszcza opisów zawierających wyrazy: szkolenie, konferencja oraz innych opisów niezgodnych ze stanem faktycznym lub/i obowiązującym prawem.

Faktura VAT-marża wystawiana jest w dwóch egzemplarzach, przy czym oryginał wydawany jest klientowi, a kopia zostaje u wystawcy faktury. Faktura VAT marża przesyłana jest drogą pocztową na adres wskazany przez nabywcę.

Możliwe jest także wcześniejsze wystawienie faktury pro-forma.

drukuj stronę wyślij link

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de