Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównaREZERWACJAco zawierają ceny?
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Biuro Podróży TU i TAM zakończyło działalność.
Domena "tuitam.pl" na sprzedaż.
Kontakt: tel. 607 176336 lub email jagodaraczkowiak@gmail.com
 
forum dyskusyjne
strona główna
zaloguj się

Nikt nic nie daje za darmo, czyli co zawierają nasze ceny?


Nie bądźmy hipokrytami! Hasło umieszczone na górze strony jest prawdziwe i nikt temu nie zaprzeczy. Sprawę stawiamy jasno i pod tym tytułem się podpisujemy. A jeśli ktoś będzie Wam mówił, że daje Wam coś za darmo, to w to nie wierzcie!
Przedstawiamy jasno i uczciwie, co zawierają nasze ceny:

Imprezy z przelotem samolotem: przelot, zakwaterowanie, wyżywienie (zgodne z wyborem i opisem), transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wszystkie opłaty lotniskowe, lokalne i klimatyczne, podatki oraz opiekę rezydenta TUI.
Dodatkowo przy imprezach z katalogów polskich oznaczonych TUI Poland i przy wylocie z Polski: ubezpieczenie NW i KL oraz opiekę polskiego rezydenta TUI.
Przy wylotach z Niemiec: bilet kolejowy od granicy do dowolnego lotniska i z powrotem (z przejazdami środkami komunikacji miejskiej włącznie).

Imprezy z dojazdem własnym: zakwaterowanie, wyżywienie (zgodne z wyborem i opisem), wszystkie opłaty lokalne zgodnie z cennikiem.
Dodatkowo przy imprezach z katalogów polskich oznaczonych TUI Poland: ubezpieczenie NW i KL.

Same przeloty czarterowe: przy wylocie z Polski przelot, wszystkie opłaty lotniskowe, serwisowe i podatki oraz 20 kg bagażu zasadniczego i 5 kg podręczniego.
Przy wylocie z Niemiec: dodatkowo bezpłatny bilet kolejowy "Rail & Fly" II klasy na dowolny pociąg DB od granicy do lotniska i z powrotem.

TE USŁUGI ZAWARTE SĄ NASZYCH CENACH

- przy wylotach z dowolnego lotniska w Niemczech (przy wykupieniu imprezy katalogowej) bilet kolejowy od granicy polskiej wraz z przejazdem środkami komunikacji miejskiej między dworcem a portem lotniczym; bilet jest ważny 48 godzin przed wylotem i po powrocie;
- opłaty lotniskowe oraz za bezpieczeństwo na lotniskach polskich i niemieckich;
- odlot i przylot z/do wybranego lotniska samolotami odrzutowymi;
- 20 kg bezpłatnego bagażu na osobę;
- transfer z lotniska do hotelu i z powrotem;
- opieka kierownictwa podróży TUI na lotnisku i na miejscu;
- zakwaterowanie zgodnie z rezerwacją, z wyżywieniem lub bez.
Wszystkie ceny są cenami za osobę (chyba, że wyraźnie zaznaczono, iż chodzi o cały np. apartament).

PRZEDŁUŻENIE POBYTU
Organizacja naszych podróży opiera się na tygodniowym rytmie. Zgodnie z tym oferujemy w cenniku urlop 1- i 2-tygodniowy oraz przedłużenie pobytu o odpowiednią ilość tygodni. Jeżeli jednak chcą Państwo zamówić inną wersję podróży (np. 11 dni - od środy do niedzieli), to spełnimy Państwa życzenie bardzo chętnie (w ramach możliwości i w zależności od dostępności rejsów czarterowych lub liniowych).Dopłata za zmianę wynosi zaledwie 15 euro/osobę.

MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW
Przy niektórych ofertach znajdą Państwo wskazówki dotyczące minimalnej liczby osób. Jeżeli ostateczna liczba osób będzie mniejsza od wymaganej, to zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od umowy w terminie do 4 tygodni przed terminem podróży (por. punkt 9.2. szczegółowych "Warunków uczestnictwa w imprezach turystycznych TUI").

POLSKOJĘZYCZNY REZYDENT TUI
Polskojęzyczny personel TUI (przy wylotach z Polski na imprezy z katalogów TUI POLSKA) czeka na Państwa już na lotnisku. Od tej pory mogą Państwo zawsze liczyć na jego pomoc i to przez 24 godziny na dobę. Personel TUI służy Państwu radą i pomocą przy wszelkich problemach i zapytaniach. Znajdą go Państwo zawsze w pobliżu miejsca zakwaterowania: w miejscowości urlopowej, w najbliższej okolicy lub bezpośrednio w ośrodku wypoczynkowym.

KLIMATYZACJA
Wiele hoteli dysponuje klimatyzacją/ogrzewaniem, odpowiednie informacje zawarte są w opisie hotelu. Urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne włączane są z przyczyn oszczędnościowych tylko na okres przejściowy lub w niektórych sezonach, zależnie od decyzji właściciela hotelu.

INFORMACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH OPIEKUNÓW
W broszurze "Informacje dotyczące urlopu dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów" zebrane są wszystkie te oferty z katalogów TUI: hotele, ośrodki wczasowe i apartamenty, które przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Poza tym zawiera ona informacje i cenne wskazówki dotyczące odpowiedniego planowania urlopu.Prosimy zapytać o ten katalog w naszym biurze - chętnie udzielimy porady.

WYCIECZKI GRUPOWE I SPECJALNE
Czy chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat specjalnych ofert urlopowych, imprez sportowych i programów fitness, konferencji i incentives, klubów, stowarzyszeń, programu dla miłośników literatury oraz programów urlopowych w innych krajach świata? W naszym biurze znajdą Państwo duży wybór specjalnych ofert Tour Concept dla wycieczek grupowych i specjalnych.

NOWOŚĆ! NASTĘPNY URLOP MOŻNA ZAREZERWOWAĆ JUŻ DZIŚ!
Aby zaplanować następny urlop, nie muszą Państwo czekać aż ukażą się katalogi! Radzimy już teraz wybrać hotel na następny urlop oraz zarezerwować wstępnie wybrany termin podróży. W ten sposób zapewnią Państwo sobie największy wybór, gdyż im szybciej się Państwo zdecydują na rezerwację, tym większa pewność, że otrzymają Państwo optymalny hotel w najlepszym czasie.
Oferta ta dotyczy wszystkich hoteli, apartamentów, domów wczasowych i programów specjalnych z katalogów TUI. Taka wstępna rezerwacja nie jest związana z jakimkolwiek ryzykiem i kosztami w wypadku rezygnacji. Do 14 dni po ukazaniu się nowych katalogów TUI na następny sezon macie Państwo czas na podjęcie decyzji.
Życzymy przyjemnego wypoczynku!

OSZCZĘDZANIE CIESZY
Któż wydaje chętnie więcej pieniędzy, niż jest to konieczne? W sezonie wiosennym i jesiennym mogą Państwo spędzić dłuższy urlop za korzystniejszą cenę.
Szczególne oferty oszczędnościowe, np. podróż 21-dniowa za cenę podróży 18- lub 14-dniowej (21=18 i 21=14), podroż 14-dniowa za cenę podróży 12- lub 10-dniowej (14=12 i 14=10), czy też podróż 7-dniowa za cenę podróży 6- lub 5-dniowej (7=6 i 7=5).
Prosimy zrozumieć, że z tych specjalnych ofert skorzystać można tylko na podanych warunkach, tzn. przedłużenie pobytu czy połączenie z innym terminem nie jest niestety możliwe.
1 osoba - pokój 2-osobowy dla 1 osoby często bez dopłaty.
Zniżka dla dzieci - wysokie zniżki dla 1 dziecka, niekiedy także dla 2 dzieci.
Stałe ceny dla dzieci - niektóre ośrodki oferują w ciągu całego sezonu lub tylko w niektórych terminach bardzo korzystne ceny dla 1 dziecka, a często też i dla 2 dzieci w towarzystwie 2 osób płacących pełną cenę. Prosimy zwrócić uwagę na odnośne wskazówki w opisie hoteli. Stała cena dla dziecka obowiązuje niezależnie od długości pobytu.
Zniżki dla dzieci przysługują tylko wtedy, gdy Państwa pociechy zamieszkają w jednym pokoju z osobami dorosłymi płacącymi pełną cenę. W większości przypadków muszą to być 2 osoby dorosłe, ale zdarza się też, że w niektórych hotelach jest pula pokoi dla 1 osoby dorosłej z dzieckiem.

drukuj stronę wyślij link

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de