Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakatalogi TUI Portugalia Algarve RIU Guaranawycieczki lokalne
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Uprzejmie informujemy, że z powodu niezwykle ważnych spraw osobistych, zostaje zawieszony serwis internetowy Biura Podróży TU I TAM.
Przepraszamy.
 
forum dyskusyjne
strona główna
wskazówki
klimat i pogoda
pola golfowe
informacje o regionie
wycieczki lokalne
informacje o miejscu
poczytaj i wpisz
zaloguj się

Wycieczki fakultatywne na wybrzeżu Algarve


Oto informacje o wycieczkach fakultatywnych na wybrzeżu Algarve. Informacje te otrzymaliśmy od lokalnych biur TUI Service. Proszę pamiętać, że programy i ceny mogą ulec zmianie. Propozycje wycieczek fakultatywnych są na bieżąco dostosowywane do życzeń gości TUI. Przeprowadzenie wycieczki w języku polskim uwarunkowane jest określoną minimalną liczbą chętnych.


Historyczne Algarve (niedziela)
Mozaika zabytkowych obrazów zachodniego Algarve, począwszy od Zamku Maurów i gotyckiej katedry w Silves, poprzez malowniczo usytuowaną w górach wieś Monchique i miasto portugalskich odkrywców - Lagos, aż po osadę rybacką Sagres położoną na zachodnim krańcu Europy.
Cena: z hoteli na Algarve - ok. 60 €, z Monte Gordo i hoteli w prowincji Huelva po stronie hiszpańskiej - ok. 65 €.

Fatima (poniedziałek)
Podróż śladami objawień maryjnych do Ołtarza Świata, w którym papież Jan Paweł II modlił się o wyzwolenie narodów. Odwiedzimy domy trojga pastuszków, wioskę Aljustrel, w której miały miejsce objawienia Matki Boskiej, oraz Sanktuarium Fatimskie i Kaplicę Objawień.
Cena: ok. 80 €.

Tajemnicze Algarve (wtorek)
Przechadzka alejami Starego Miasta stolicy regionu - Faro, wizyta w XIII-wiecznej katedrze i kościele Igreja do Carmo. Podróż do arabskiej osady Olhão słynącej z nadbrzeżnych targów i warzelni soli, a także zwiedzanie ruin zamku i słynnego mostu romańskiego w nostalgicznej Tavirze.
Cena: ok. 60 €.

Lizbona (środa)
Wizyta w barwnej stolicy kraju Vasco da Gamy, w której zobaczymy najbardziej charakterystyczne punkty miasta: most 25. Kwietnia, posąg Chrystusa Króla, wieżę Belem, Pomnik Odkrywców oraz zwiedzimy klasztor Hieronimitow. Odbędziemy również spacer uliczkami dawnej dzielnicy Maurów - Alfamy.
Cena: z hoteli na Algarve - ok. 75 €, z Monte Gordo i hoteli w prowincji Huelva po stronie hiszpańskiej - ok. 80 €.

Sewilla (czwartek)
Odkrywanie historycznego miasta słynącego z monumentalnych zabytków, szczycącego się największą gotycką katedrą, czy cudną dzwonnicą Giralda, a także spacer wśród zacienionych alejek parku Marii Luizy, po Plaza de America i Plaza de España oraz Barrio St. Cruz.
Cena: ok. 70 €.

Szczegółowe informacje i zapisy u rezydenta TUI Service, który ma dyżury w zarezerwowanych przez Państwa hotelach, a także podczas spotkań informacyjnych po przylocie. Wycieczki prowadzone są w języku polskim.
Minimalna liczba uczestników: 25.
Dzieci do 4 roku życia jadą bezpłatnie, od 5 do 11 lat mają 50% zniżki.

Podane ceny nie zawierają biletów wstępów i posiłków. Bezpłatna rezygnacja z wycieczki możliwa jest do 24 godzin przed jej rozpoczęciem.
Zastrzegamy możliwość wprowadzenia zmian do programu wycieczek.powrót

drukuj stronę wyślij link

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de