Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakatalogi TUI Hiszpania Costa de la Luz Barrosa Parkwycieczki lokalne
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Uprzejmie informujemy, że z powodu niezwykle ważnych spraw osobistych, zostaje zawieszony serwis internetowy Biura Podróży TU I TAM.
Przepraszamy.
 
forum dyskusyjne
strona główna
przepisy wjazdowe
prognoza pogody
pola golfowe
informacje o regionie
wycieczki lokalne
klimat i pogoda
informacje o miejscu
Golf unlimited
poczytaj i wpisz
zaloguj się

Wycieczki fakultatywne na Costa de la Luz


Oto informacje o wycieczkach fakultatywnych na Costa de la Luz. Informacje te otrzymaliśmy od lokalnych biur TUI Service. Proszę pamiętać, że programy i ceny mogą ulec zmianie. Propozycje wycieczek fakultatywnych są na bieżąco dostosowywane do życzeń gości TUI. Przeprowadzenie wycieczki w języku polskim uwarunkowane jest określoną minimalną liczbą chętnych. Zakupu wycieczek dokonują Państwo w hotelu podczas dyżuru rezydenta. Rezydent odpowie też na wszystkie szczegółowe pytania dotyczące programu.

Lizbona
Cena: ok. 67 eu

Do Lizbony wjeżdżamy przez imponujący Złoty Most im. 25 Kwietnia. Jego nazwa upamiętnia rewolucję demokratyczną z 1974 r.
Zwiedzanie: Statua Chrystusa Króla (porównywalna z statuą w Rio de Janeiro), wieża Belem, samolot Gago Couthino (pierwszy lot transatlantycki Lizbona – Rio), wizyta z przewodnikiem w Klasztorze św. Hieronima.
Częśc pod tytułem "Panorama Lizbony": zwiedzanie bazyliki de Estrela, parlamentu, Rato, placu de Pombal, Avenida de Liberdade, rynku Rossio, gdzie goście będą mieć czas wolny i możliwość zrobienia zakupów.
Po godz. 16 kontynuacja zwiedzania pod tytułem "Lizbona Historyczna": Terreiro do Paco, Campo dos Cebolas, Casa dos Bicos, Alfandega, kościoły Sta. Engracia, Sta. Apolonia i Muzemum Wojskowości. Na koniec starą Lizbonę (Alfama) będzie można podziwiać z jednego z miradorów. Przejazd przez Park Expo 98 i wyjazd z Lizbony słynnym mostem Vasco da Gamy.Goście wypoczywający na Costa de la Luz muszą liczyć się z możliwością bardzo późnego powrotu do hotelu.

Sewilla
Cena: ok. 56 eu

Zwiedzanie miasta zaczyna się od Torre del Oro, mauryjskiej wieży usytuowanej tuż nad rzeką. Następnie zwiedzanie mostu Triana, Plaza de Espana, parku Marii Luizy, mauryjskiego pałacu Alcazar oraz Starego Miasta (Barrio de Santa Cruz), wizyta w katedrze i w wieży Giralda. Przewidziany czas wolny przed wyjazdem z miasta. W cenie wycieczki zawarte bilety wstępu do Alcazaru i katedry.

Algarve (Monchique & Sagres)
Cena: ok. 52 eu

Sagres – najbardziej na południowy-zachód wysunięty kraniec kontynentu europejskiego. Zwiedzanie głównej kwatery Henryka Żeglarza – Szkoły Nawigacji. Przejazd na Półwysep Św. Vincenta. Zwiedzanie stolicy regionu Lagos (czas wolny). Wizyta w górach Monchique: uzdrowiskowa wioska Caldas, zgrupowanie skalne Foia.

Uwaga:
- wycieczki przeprowadzane są przy minimalnej liczbie uczestników,
- zniżka dla dzieci wynosi 50%,
- o aktualnym programie, terminach i zniżkach poinformuje Państwa rezydent TUI,
- zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen w wypadku podwyższenia cen biletów wstępu.

powrót

drukuj stronę wyślij link

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de