Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównao nasprawa autorskie
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Biuro Podróży TU i TAM zakończyło działalność.
Domena "tuitam.pl" na sprzedaż.
Kontakt: tel. 607 176336 lub email jagodaraczkowiak@gmail.com
 
forum dyskusyjne
strona główna
zaloguj się

Prawa autorskie


Zdjęcia zamieszczone na stronach serwisu Biura Podróży TU I TAM są własnością TUI Deutschland, TUI Poland oraz agencji KR Public Relations.
Teksty z katalogów niemieckojęzycznych zostały przetłumaczone przez agencję KR Public Relations i uzupełnione informacjami ze źródeł własnych.
Prawa autorskie oraz prawa własności elektronicznej do tekstów przetłumaczonych z katalogów niemieckojęzycznych należą do KR Public Relations.
Prawa autorskie do zdjęć spoza katalogów TUI oraz tekstów własnych są własnością KR Public Relations.
Wszystkie znaki firmowe umieszczone w tym serwisie zostały użyte w celu identyfikacji i są zastrzeżone przez ich właścicieli.
Kopiowanie zdjęć będących własnością KR Public Relations i tekstów przetłumaczonych z katalogów niemieckojęzycznych oraz tekstów będących własnością KR Public Relations jest prawnie zastrzeżone.

W przypadku nieuprawnionego wykorzystania zdjęć i tekstów będących własnością KR Public Relations będziemy występować na drogę sądową o naruszenie praw autorskich.

Znak towarowy TU I TAM jest prawnie zastrzeżony w branży turystycznej i wykorzystywanie go samodzielnie lub jako elementu nazwy podlega ochronie prawnej. Znak został zatrzeżony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej (Świadectwo Ochronne nr 158676 od 21 lutego 2001 r.)

Biuro Podróży TU I TAM®
© 1999-2012 KR Public Relations

drukuj stronę wyślij link

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de