Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównacheck_in
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Uprzejmie informujemy, że z powodu niezwykle ważnych spraw osobistych, zostaje zawieszony serwis internetowy Biura Podróży TU I TAM.
Przepraszamy.
 
forum dyskusyjne
strona główna
zaloguj się

Bez bagażu i stania w kolejkach!Ostatni dzień wypoczynku nie musi być stresujący! We wszystkich hotelach sieci RIU i Palladium w Republice Dominikany wprowadzono znaczne ułatwienie dla gości wracających do Niemiec liniami Air Berlin i Condor. W dniu wylotu w hotelu o wyznaczonej godzinie pracownik linii lotniczej dokona odprawy Państwa bagażu i przydzieli miejsce w samolocie. Informację o terminie odprawy znajdą Państwo w niebieskim segregatorze TUI z napisem "Rueckreise". Tam także będzie podana godzina wyjazdu z hotelu na lotnisko.

Proszę się więc spakować, zostawić bagaż podręczny w pokoju, zamówić w recepcji bagażowego, który zawiezie walizki do recepcji, wziąć paszport oraz powrotny bilet lotniczy i zameldować się przy stanowisku linii Air Berlin lub Condor w hotelowym lobby.
Potem można jeszcze kilka godzin spędzić na plaży i - nie martwiąc się ciężkimi walizkami - bez nerwów pojechać na lotnisko.
Ponieważ z hoteli, których goście odprawiają się już w hotelu, wyjazd będzie później, nie ma możliwości dokonania odprawy na lotnisku!

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de