Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakatalogi TUIPortugaliaAlgarve wycieczka Od Atlantyku do Porto
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Uprzejmie informujemy, że z powodu niezwykle ważnych spraw osobistych, zostaje zawieszony serwis internetowy Biura Podróży TU I TAM.
Przepraszamy.
 
forum dyskusyjne
strona główna
wskazówki
klimat i pogoda
pola golfowe
informacje o regionie
wycieczki lokalne
poczytaj i wpisz
zaloguj się

 

Portugalia/Algarve
wycieczka Od Atlantyku do Porto
niedostępny

Opis:  wycieczka objazdowa po Portugalii z przelotem z Polski.

Program:

dzień 1: przylot do Portugalii
Przylot na lotnisko w Faro na portugalskim wybrzeżu Algarve. Powitanie przez polskojęzycznego przewodnika i przejazd do hotelu na nocleg i kolację.

dzień 2: Faro - Lizbona - Sintra - Fatima
Po śniadaniu wyjazd do Lizbony. Tam razem z przewodnikiem pospacerujemy po Starówce, pojedziemy do dzielnicy Belem, gdzie zwiedzimy słynny klasztor Hieronimitów i zobaczymy Pomnik Odkryć. Następnie pojedziemy do Sintry, gdzie zwiedzimy zbudowany w stylu mauretańskim Palacio da Vila. Przejazd do Fatimy na nocleg i kolację.

Lizbona
Lizbona

dzień 3: Fatima - Tomar - Coimbra - Braga
Po śniadaniu spacer po Fatimie i zwiedzanie sanktuarium maryjnego. Nas6tępnie przejazd do Tomar, miasta położonego nad brzegiem rzeki Nabão, słynnego z warownego zespołu klasztornego będącego ostatnim bastionem zakonu templariuszy. Po jego zwiedzeniu przejazd do Coimbry, akademickiego miasta z najstarszym portugalskim uniwersytetem z XIII w. Przejdziemy się wąskimi uliczkami starego miasta i zwiedzimy teren uniwersytetu. Kolacja i nocleg.

coimbra

dzień 4: Braga - Porto - Braga
Śniadanie i wyjazd do Porto. Podczas spaceru z przewodnikiem zobaczymy największe architektoniczne atrakcje tego miasta. Zwiedzimy również piękny Palacio da Bolsa - XIX-wieczny budynek giełdy papierów wartościowych z ogromną klasycystyczną fasadą. Kolacja i nocleg.

dzień 5: Braga - dolina rzeki Duero - Braga
Dzisiaj pojedziemy wzdłuż malowniczej doliny rzeki Duero, najważniejszej i zarazem największej rzeki na całym Półwyspie Iberyjskim. Zatrzymamy sie w Peso da Regua będącym centrum uprawy winorośli, z których produkowane jest wino Porto. Następnie udamy się do miasteczka Lamego, gdzie przespacerujemy się po średniowiecznym starym mieście. Powrót do Bragi na nocleg i kolację.

braga

dzień 6: Braga - Barcelos - Guimarães - Braga
Po śniadaniu zwiedzimy słynne sanktuarium Bom Jesus w Bradze. Potem pojedziemy do Barcelos oraz Guimarães, gdzie według legendy narodziło się państwo portugalskie. Powrót do Bragi na nocleg i kolację.

dzień 7: Braga - Aveiro - Nazaré - Faro
Po śniadaniu wyjazd do Aveiro, miasteczka zwanego portugalską Wenecją. Otaczają plaże, laguny oraz przepływające prze nie kanały. Podczas krótkiego spaceru po mieście warto przyjrzeć się również kolorowym gondolom zwanym tutaj moliceiros. Po południu przejazd do nadmorskiego Nazaré, a potem do Faro na kolację i nocleg.

dzień 8: Faro
Dla osób kończących urlop (po śniadaniu) przejazd na lotnisko w Faro i lot powrotny do Polski. Dla osób, które zarezerwowały dalszy wypoczynek w jednym z hoteli na portugalskim (Algarve) lub hiszpańskim wybrzeżu (Costa de la Luz - prowincja Huelva), transfer do wybranego hotelu i kontynuacja pobytu.

wycieczka objazdowa po PortugaliiNoclegi podczas wycieczki:
hotel Santa Maria (2 noce), hotel Dom Fernando (1 noc), hotel Sao José (1 noc), hotel Quality Inn Praça da Batalha (1 noc), hotel Roma (1 noc) hotel Roma Lisboa (1 noc)

Uwaga: zmiana trasy i hoteli zastrzeżona.

Świadczenia wliczone w cenę: 7 noclegów w pokojach 2-osobowych, wyżywienie (2 posiłki dziennie rozpoczynając od kolacji w dniu przylotu i kończąc śniadaniem w ostatnim dniu), przejazdy w klimatyzowanych autobusach, polskojęzyczny przewodnik (lub przewodnik lokalny i tłumacz), bogaty program zwiedzania,.

W cenie nie są uwzględnione: bilety wstępów (ok. 60 €), napiwki dla przewodników i kierowców, napoje do kolacji.

Terminy: 6.07. i 24.08.2015.


 

TUI Poland

Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

 

drukuj stronę wyślij link zapytaj rezerwuj

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de