Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakatalogi TUIPortugaliaAlgarve wycieczka Portugalska mozaika (fly & drive)
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Uprzejmie informujemy, że z powodu niezwykle ważnych spraw osobistych, zostaje zawieszony serwis internetowy Biura Podróży TU I TAM.
Przepraszamy.
 
forum dyskusyjne
strona główna
wskazówki
klimat i pogoda
pola golfowe
informacje o regionie
wycieczki lokalne
poczytaj i wpisz
zaloguj się

 

Portugalia/Algarve
wycieczka Portugalska mozaika (fly & drive)
FAO 00090

 

Opis:  program wycieczki:
dzień 1, Faro - Silves
Przylot na lotnisko w Faro, odbiór samochodu i przejazd do Silves. Osoby przebywające już w Portugalii na własną rękę muszą się dostać na lotnisko w Faro po odbiór samochodu. Nocleg w Silves (hotel Colina dos Mouros).

dzień 2, Silves - Evora
Przejazd przez prowincję Alentejo do Evory, miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO (m. in. antyczna świątynia Diany oraz interesująca katedra). Nocleg w Evorze (hotel Evora).

dzień 3, Evora - Fatima
Przejazd przez Estremoz, Portalegre i Abrantes do Tomar, gdzie warto zwiedzić twierdzę templariuszy. Dalsza droga do Fatimy. Zainteresowani mogą wieczorem udać się do Sanktuarium i wziąć udział w wieczornej procesji ze świecami. Nocleg w Fatimie (hotel Cinquentenario).

dzień 4, Fatima - Coimbra
Przejazd przez Conimbrigę (warte zwiedzenia rzymskie ruiny) do Coimbry, najstarszego portugalskiego miasta uniwersyteckiego. Nocleg w Coimbrze (hotel Vila Gale).

dzień 5, Coimbra - Lizbona
Przejazd przez Batalhę (z manuelińskim klasztorem) i Alcobę. Alternatywna droga wiedzie przez Nazaré wzdłuż wybrzeża do Lizbony. Nocleg w Lizbonie (hotel Vila Gale Opera).

dzień 6, Lizbona
Dzień na odkrywanie stolicy Portugalii. Lizbona to miasto z duszą - nowoczesne w jednym miejscu, nostalgiczne w innym. Obok scen codziennego życia w starych dzielnicach można zobaczyć życie wielkiego miasta. Wybierzcie się Państwo na małą przejażdżkę starym tramwajem i podziwiajcie zamek św. Jerzego dominujący nad miastem. Alternatywą jest wycieczka do Sintry, romantycznego symbolu Portugalii. Nocleg (hotel Vila Gale Opera).

dzień 7, Lizbona - Silves
Żegnamy się z Lizboną przejeżdżając po imponującym wiszącym moście Ponte 25 de Abril, by zwiedzić Serra de Arrábida i Setubal. Dalej do Troi przeprawiamy się promem przez rzekę Sado, by dojechać do klifowego wybrzeża Algarve. Nocleg w Silves (hotel Colina dos Mouros).

dzień 8, Silves - Faro (ew. hotel na Algarve)
Zwrot samochodu w hotelu, w którym będą Państwo kontynuować dalszy pobyt na wybrzeżu Algarve lub przejazd na lotnisko i zwrot samochodu oraz powrót do kraju.

Świadczenia wliczone w cenę: pakiet hotelowy obejmujący 7 noclegów ze śniadaniami w hotelach 3- i 4-gwiazdkowych w pokojach 1- lub 2-osobowych DZX1 (bez możliwości dostawki) lub DZX2 (dla 3 lub 4 osób; przy 4 osobach są to 2 pokoje 2-osobowe), wynajęcie samochodu na 7 dni oraz przelot tam i z powrotem. Program realizowany bez minimalnej liczby uczestników.

Samochód: przy rezerwacji pokoju DZX1 otrzymają Państwo samochód kategorii mini (np. 3-drzwiowy peugeot 107 z klimatyzacją), a przy DZX2 - kategorii P (np. 5-drzwiowy peugeot 207 z klimatyzacją).

Płatne na miejscu: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, paliwo do samochodu.

Terminy: w każdy poniedziałek od 27.04. do 12.10.2015 (ostatni termin rozpoczęcia wycieczki).
Program niedostępny w sezonie letnim 2016.

TUI Poland

Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

 

drukuj stronę wyślij link zapytaj rezerwuj

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de