Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakatalogi TUIWłochywycieczki autokarowe wycieczka autokarowa Bernini
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Uprzejmie informujemy, że z powodu niezwykle ważnych spraw osobistych, zostaje zawieszony serwis internetowy Biura Podróży TU I TAM.
Przepraszamy.
 
forum dyskusyjne
strona główna
podatek turystyczny
poczytaj i wpisz
zaloguj się

 

Włochy/wycieczki autokarowe
wycieczka autokarowa Bernini
BE

Opis:  to najtańszy na rynku program wycieczki do Włoch! Polecamy go szczególnie tym z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać pięknej, słonecznej Italii, a mają na to ochotę za niewielkie pieniądze.

Program ramowy:


dzień 1
Po przekroczeniu granicy nocny przejazd przez Czechy i Austrię.

Florencja

dzień 2, Florencja
Przyjazd do Florencji. W programie zwiedzania stolicy Toskanii: Plac Michała Anioła ze wspaniałym widokiem na miasto, Most Złotników na rzece Arno, Plac Signora, Katedra Santa Maria del Fiore i Baptysterium, kościół Santa Croce z nagrobkami sławnych Florentyńczyków.

Rzym

dzień 3: Rzym
Przejazd do Rzymu. W programie zwiedzania: Bazylika św. Piotra, grób Ojca Świętego Jana Pawła II w Kaplicy Św. Sebastiana, Rzym starożytny: Koloseum, Łuk Konstantyna, rzymskie Forum, Kapitol, Forum Trajana. Spacer po Rzymie: od Placu Weneckiego po Fontannę di Trevi i Schody Hiszpańskie.

Capri

dzień 4: Capri
Przejazd do Sorrento. Transfer na Capri, najpiękniejszą z włoskich wysp. Czas wolny do indywidualnego wykorzystania (np. możliwość plażowania, wycieczka fakultatywna stateczkiem do grot okalających Capri i inne).

dzień 5: Rzym - Asyż
Przejazd do Rzymu. Audiencja generalna z Ojcem Świętym (Audiencja Generalna odbywa się tylko w czasie obecności papieża w Watykanie). Przejazd do leżącego w Umbrii Asyżu, miasta św. Franciszka, patrona Włoch. W programie spacer po mieście, zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka oraz Bazyliki św. Klary.

Wenecja

dzień 6: Wenecja
Przejazd do Wenecji na parking Tronchetto. Transfer Giudeccą do Placu św. Marka. Zwiedzanie Bazyliki św. Marka - patrona Wenecji, Pałacu Dożów (z zewnątrz) wraz ze sławnym Mostem Westchnień, Wieży Zegarowej, Dzwonnicy. Czas wolny lub propozycja fakultatywna: przejażdżka gondolami. Spacer do Mostu Rialto. Nocny przejazd powrotny przez Austrię i Czechy.

dzień 7
Przyjazd do Polski. Zakończenie wycieczki.

Uwaga: kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena podstawowa zawiera:
  • 4 noclegi w hotelach klasy turystycznej 3* (Chiusi/Chianciano Terme x1, okolice Rzymu x 2, okolice Rimini/Pieve Santo Stefano x1). Pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami (dopłata za pokój 1-osobowy 360 zł);
  • 4 śniadania kontynentalne (pakiet 4 obiadokolacji za obowiązkową dopłatą 195 zł; w cenę obiadokolacji nie są wliczone napoje);
  • przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, wc, barek i odtwarzacz DVD. W autokarze kawa, herbata i napoje za opłatą (w złotych);
  • ubezpieczenie (KL do 15 000 €, NNW 15 000 zł i bagaż do 1000 zł);
  • opiekę polskiego pilota.
Wydatki programowe (płatne dodatkowo):
bilety wstępu, opłaty za wjazdy do miast, metro w Rzymie, transfery w Wenecji i na Capri, kolejka Circusvesuviana, lokalni przewodnicy (ok. 120 €).

Wycieczki fakultatywne (płatne dodatkowo, na życzenie):
  • gondolą po Wenecji (90 € za 6 osób),
  • przejażdżka do Lazurowej Groty na Capri (22 €),
  • przejażdżka wokół Capri (15 €).
Uwaga: wydatki programowe i wycieczki fakultatywne są opłacane indywidualnie przez uczestników wycieczki.

Ceny:

program Bernini - ceny


Miejsca wyjazdów:

program Bernini - ceny
program Bernini - ceny

•   Warunki uczestnictwa organizatora

Mediterraneum

 

drukuj stronę wyślij link zapytaj rezerwuj

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de