Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakatalogi TUIBułgariaBurgas Sol Nessebar Bay
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Biuro Podróży TU i TAM zakończyło działalność.
Domena "tuitam.pl" na sprzedaż.
Kontakt: tel. 607 176336 lub email jagodaraczkowiak@gmail.com
 
forum dyskusyjne
strona główna
informacje o kraju
klimat i pogoda
pola golfowe
poczytaj i wpisz
zaloguj się

 

Bułgaria/Burgas/Nessebar
Sol Nessebar Bay
BOJ 10021

To znakomity hotel rodzinny o dobrym standardzie potwierdzonym nagrodą "Wybór Roku 2014" w kategorii "Rodzina" na portalu TripAdvisor. To idealna propozycja na wyjątkowe wakacje w słonecznej Bułgarii. Wraz z dwoma innymi hotelami wchodzi w skład wioski wypoczynkowej oferującej wiele atrakcji dla ciała i ducha. Oprócz bogatej oferty sportowej, czeka na Państwa znakomita kuchnia z bufetami tematycznymi i pokazami show cooking. Goście chwalą również doskonałą ofertę rozrywkową i animacyjną (także w języku polskim).


 

Położenie:  w spokojnej okolicy, ok. 150 m od piaszczystej plaży (dojście po schodach) i ok. 2 km do centrum nowego" Nessebaru z licznymi sklepami i restauracjami. Do pięknej, historycznej starówki jest ok. 2,5 km. Transfer z lotniska trwa ok. 1 godziny.

 

• • • więcej o hotelu

 

TUI Family Club

Pod tą nazwą kryją się doskonale znane kluby z polską animacją dla najmłodszych. Do wakacyjnych klubów zapraszamy od 15 czerwca do 6 września.

Najlepsze dla dziecka
TUI Family Club przez 7 dni w tygodniu proponuje dzieciom spędzenie najpiękniejszych chwil w roku pod czujnym okiem wykwalifikowanych polskich animatorów. W czasie, gdy najmłodsi realizują swoje pasje, ich rodzice mogą oddawać się błogiemu lenistwu.

Moc fascynującej zabawy
Program animacji opiera się na jednodniowych blokach tematycznych, dzięki czemu dzieci mogą dowolnie uczestniczyć w wybranych zajęciach. Główną zasadą działania klubów jest pobudzanie dziecięcej kreatywności, dzięki zachęcaniu najmłodszych do realizowania własnych pomysłów.

Po pierwsze bezpieczeństwo
Starannie przeszkoleni polscy animatorzy dbają o zapewnienie dzieciom beztroskich wakacji odkrywając przed nimi kolejne atrakcje w klubie i poza nim. Personel miniklubów przeszedł kurs pierwszej Pomocy, aby zapewnić najmłodszym jeszcze większe bezpieczeństwo, a rodzicom spokojny wypoczynek.

Dostosowane do wieku
W klubach obowiązują 2 grupy wiekowe: 4-7 oraz 8-12 lat. Dzieci do ukończenia 3 lat mogą przebywać w klubie wyłącznie pod opieką co najmniej jednego z rodziców. Wszystkie zajęcia z animatorami prowadzone są po polsku.

Galeria:

hotel Sol Nessebar Bay, Bułgaria

hotel Sol Nessebar Bay, Bułgaria
hotel Sol Nessebar Bay, Bułgaria

hotel Sol Nessebar Bay, Bułgaria

hotel Sol Nessebar Bay, Bułgaria

hotel Sol Nessebar Bay, Bułgaria

hotel Sol Nessebar Bay, Bułgaria

hotel Sol Nessebar Bay, Bułgaria

hotel Sol Nessebar Bay, Bułgaria

hotel Sol Nessebar Bay, Bułgaria

TUI PolandonholidaysTUI Deutschland

Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, Berlin TXL, Brema, Drezno, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hanower, Lipsk, Monachium

 

drukuj stronę wyślij link zapytaj rezerwuj

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de