Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakatalogi TUIKeniaMombasa safari "Best of Kenia" (comfort)
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Biuro Podróży TU i TAM zakończyło działalność.
Domena "tuitam.pl" na sprzedaż.
Kontakt: tel. 607 176336 lub email jagodaraczkowiak@gmail.com
 
forum dyskusyjne
strona główna
informacje o kraju
przepisy wjazdowe
wskazówki
wycieczki dodatkowe
klimat i pogoda
nurkowanie i surfing
pola golfowe
poczytaj i wpisz
zaloguj się

 

Kenia/Mombasa
safari "Best of Kenia" (comfort)
MBA 99008

Opis:  zobaczcie najwspanialsze miejsca w Kenii. Obserwujcie fascynujący świat zwierząt i poznajcie życie mieszkańców tego kraju.

Fascynujące afrykańskie krajobrazy.
Cuda natury i bogaty świat dzikiej przyrody w wielu rezerwatach.
Zwiedzanie Nairobi.
Gwarancja realizacji przy minimum 2 osobach.


dzień 1 (sobota), Mombasa - Tsavo West

Kenia - safarispacer Po przylocie na lotnisko w Mombasie albo po transferze z Państwa hotelu grupa wyrusza w kierunku największego rezerwatu Kenii - Tsavo West Nationalpark. Obiad zjedzą Państwo w Kilaguni Lodge, a po nim wyruszą na pierwszą wyprawę w świat dzikich zwierząt.

dzień 2 (niedziela), Tsavo West - Amboseli National Park
Po śniadaniu przejazd do rezerwatu Amboseli, a po południu kolejna wyprawa tropami lwów i zebr.

dzień 3 (poniedziałek), Amboseli National Park
Po śniadaniu mają Państwo okazję przyczynić się do ochrony tamtejszego środowiska - każdy uczestnik safari będzie mógł posadzić drzewko. Cała pozostała część dnia zejdzie na oglądaniu zwierząt na tle majestatycznego Kilimanjaro. Wieczorem niepowtarzalna kolacja w buszu w Amboseli Lodge.

wojownik plemienia Samburu Moran spacer dzień 4 (wtorek), Amboseli - Mount Kenya National Park
Po wczesnym śniadaniu przelot samolotem do Nairobi. Podczas objazdu stolicy Kenii zobaczą Państwo najważniejsze miejsca w tym mieście. Po obiedzie przejazd do rezerwatu Mount Kenya.

dzień 5 (środa), Mount Kenya - Samburu National Park
Dzisiaj droga wiedzie przez rezerwat Samburu. Po południu przejażdżka po parku uznawanym za najbardziej bogaty w różne zwierzęta. Wieczorem zobaczą Państwo oryginalne tańce w wykonaniu członków plemienia Samburu Moran.

dzień 6 (czwartek), Samburu National Park
Jeśli dopisze Państwu szczęście, dzisiaj będzie okazja zobaczenia "wielkiej piątki" - słonia, bizona, nosorożca, lwa i leoparda. Uwieńczeniem dnia będzie niepowtarzalna kolacja w Samburu Serena Lodge.

dzień 7 (piątek), Samburu National Park - Lake Nakuru
Przejazd przez słynną Great Rift Valley, największy wąwóz na świecie. Po drodze wodospady Thomsona (72 m). Po obiedzie przejazd przez Lake Nakuru Nationalpark. Główną atrakcją są miliony flamingów, które będzie okazja zobaczyć na brzegu jeziora.

dzień 8 (sobota), Lake Nakuru - Masai Mara Game Reserve
Celem dzisiejszej wyprawy jest rezerwat Masai Mara Game, najatrakcyjniejszy rezerwat przyrody w całej Kenii.

dzień 9 (niedziela), Masai Mara Game Reserve
Niewątpliwą atrakcją będzie śniadanie tuż przy kąpielisku hipopotamów. Całodzienna jazda po rezerwacie Masai Mara dostarczy niezapomnianych wrażeń.

sawanna spacer dzień 10 (poniedziałek), Masai Mara - Mombasa
Czas kończyć tę piękną podróż. Powrót do Nairobi i przelot do Mombasy, skąd pojadą Państwo do hotelu, w którym spędzą resztę urlopu.


Uwaga: trasa i kolejność odwiedzanych miejsc może ulec korekcie. Długość trasy ok. 2530 km. Ze względu na ograniczone miejsce dopuszczalna waga bagażu podczas safari - 15 kg. Pozostały bagaż zostanie przechowany w hotelu, w którym spędzą Państwo czas po powrocie z safari.

Świadczenia wliczone w cenę: lokalny przewodnik ze znajomością języka niemieckiego i angielskiego, przejazdy mikrobusami, przeloty wewnątrz Kenii, podatki lotnicze i opłaty lotniskowe, bilety wstępu do parku i miejsc widokowych wraz z programem zwiedzania, 9 noclegów w hotelach First Class typu "lodge", pełne wyżywienie.

Noclegi:
Tsavo West - Kilaguni Serena Lodge****+
Amboselli - Amboselli Serena Lodge****+,
Mount Kenya - Serena Mountain Lodge****+
Samburu - Samburu Serena Lodge***+,
Lake Nakuru - Lake Nakuru Lodge***+,
Masai Mara - Mara Serena Lodge****+.

Terminy: w środy.

Minimalna liczba uczestników: 2 osoby.

TUI Deutschland

Düsseldorf, Frankfurt, Monachium

 

drukuj stronę wyślij link zapytaj rezerwuj

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de