Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies, które wysyłamy w celu dostosowywania treści i ułatwiania Państwu nawigacji. Można w używanej przeglądarce zmienić ustawienia dotyczące cookies i je zablokować. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności".
jesteś tu:strona głównakatalogi TUIBarbadosBarbados rejs żaglowcem Royal Clipper po Karaibach
Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży pełna oferta TUI Poland, TUI Deutschland, TUI Cars, TUI Ferienhaus last  minute z wylotami z Niemiec hotele, transfery, wycieczki i samochody z wyszukiwarki Bedsonline luksusowe hotele z katalogów Airtours hotele z sieci RIU oferty Business Travel Club obozy i kolonie krajowe i zagraniczne z oferty Almaturu najlepsze wycieczki objazdowe po Włoszech z oferty Mediterraneum oferty onholidays, specjalistów od Bułgarii, Rumunii i Grecji Biuro Podróży TU I TAM - TUI Centrum Podróży
strona główna katalogi letnie i zimowe TUI last minute TUI bilety lotnicze golf forum TU I TAM wycieczki zapytaj o oferte
Ważna informacja
Uprzejmie informujemy, że z powodu niezwykle ważnych spraw osobistych, zostaje zawieszony serwis internetowy Biura Podróży TU I TAM.
Przepraszamy.
 
forum dyskusyjne
strona główna
informacje o kraju
przepisy wjazdowe
wskazówki
klimat i pogoda
poczytaj i wpisz
zaloguj się

 

Barbados/Barbados
rejs żaglowcem Royal Clipper po Karaibach
BGI 10910/10911

 
kabina standardowa

Opis:  żeglarstwo w najbardziej luksusowym wydaniu. Największy na świecie 5-masztowiec. Połączenie tradycji z najnowocześniejszą techniką, która w kilka minut pozwala na całkowite przebudowanie ożaglowania i zmianę kursu.

Dane techniczne: rok budowy - 2000 r., długość - 134 m, szerokość - 16 m, powierzchnia żagli - 5202 m²
liczba pokładów - 4, liczba pasażerów - 227, liczba członków załogi - 100, napięcie - 220 V.
Armator - Star Clippers.

Statek: do Państwa dyspozycji m.in. Klub Kapitana Nemo z centrum zdrowia, fitnessu i piękności, pokład słoneczny o powierzchni 800 m² z 3 basenami i platforma do uprawiania sportów wodnych. Przez 3-piętrowe atrium karaibskie słońce wpada aż do eleganckiej restauracji. Mogą Państwo podziwiać przepiękną kolekcję starych obrazów olejnych o tematyce marynistycznej. Kuchnia na żaglowcu jest słynna z niezwykłych "kreacji" wymyślanych przez jej szefa.

=> plan pokładów

Karty kredytowe:  Visa, Mastercard, Amexco.

Tak Państwo mieszkają:  eleganckie kabiny (ok. 14 m²) wyłożone mahoniem z mosiężnymi ozdobami, z marmurową łazienką/WC, indywidualnie regulowaną klimatyzacją, TV-sat., telefone i sejfem.

Stroje: w ciągu dnia swobodne. wieczorem sportowo-eleganckie.

Ważne informacje: języki, którymi można posługiwać się na statku, to angielski i niemiecki. Walutą obowiązującą na pokładzie są dolary amerykańskie. Wycieczki lokalne w poszczególnych portach opłaca się na statku.
Zaokrętowanie: w niedzielę między 16:00 a 21:00.

Świadczenia wliczone w cenę: przelot, pełne wyżywienie (bez napojów), transfery z i na lotnisko, wszystkie opłaty portowe, korzystanie ze wszystkich urządzeń statku.

Świadczenia nie wliczone w cenę: napoje, wycieczki lokalne, napiwki.

Trasa A
Barbados - St. Lucia - Dominica - Antigua - St. Kitts - Iles des Saintes - Martynika - Barbados.

Trasa B
Barbados - Grenadyny - Grenada - Tobago - St. Vincent - Martynika - St. Lucia - Barbados.

Terminy: na przemian trasa A i B (każda co 2 tygodnie) w soboty od 14.11. do 26.03.

Trasy są zależne od pogody i wiatru, w związku z czym zastrzega się możliwość zmiany. Poszczególne odcinki pokonywane będą w godzinach wieczornych i nocnych. W ciągu dnia co pół godziny transfer na okoliczne plaże.

TUI Deutschland

Berlin TXL, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Monachium

 

drukuj stronę wyślij link zapytaj rezerwuj

  Szukasz informacji o ciekawych wyjazdach, nowościach, promocjach i ofertach "last minute"?
  Wpisz swój adres e-mail. Przyślemy Ci newsletter, a w nim coś naprawdę interesującego.

zapisz    wypisz
 strona 
 główna 
|
 last 
 minute 
|
przeloty
czarterowe
|
 rozkład 
 lotów 
|
rezerwacja
hotelu online
|
 podróże 
 z golfem 
|
polityka
prywatności
|
 regulamin 
 forum 
|
 mapa 
 serwisu 
|
 kontakt 


Biuro Podróży TU I TAMTU I TAM na Facebooku     TU I TAM na Twitterze© KR Public Relations 1998-2015 partner serwisu - FirmenDeutschland.de